Teamindeling Jongste Jeugd Seizoen 2015-2016

 

Allen,

Onderstaand de teamindeling van de jongste jeugd teams voor seizoen 2015-2016.

 

Mocht je algemene vragen en/of opmerkingen hebben over de team indelingen stuur deze dan per mail naar [email protected] met een duidelijke vermelding van je naam en je team.

 

Met sportieve groet,

JJ-jeugd cie

 

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

JF1

Bindels

 

Tobias

JF1

Damen

 

Jurre

JF1

Kuijpers

 

Hugo

JF1

Laarhoven

van

Julian

JF1

Oorschot

van

Guus

JF1

Swinkels

 

Filip

JF1

Vermulst

 

Silas

JF1

Vernooy

 

Freek

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

JF2

Boekema

 

Jelle

JF2

Fransen

 

Daan

JF2

Gerritsen

 

Matthijs

JF2

Lebbink

 

Just

JF2

Lieshout

van

Tim

JF2

Schampers

 

Romeijn

JF2

Swinkels

 

Xavier

JF2

Vugteveen

 

Harm

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

J6E1

Boons

 

Merijn

J6E1

Clonie MacLennan

 

Casper

J6E1

Leipsig

van

Jasper

J6E1

Simons

 

Duca

J6E1

Steenwijk

van

Dirk

J6E1

Swinkels

 

Ruben

J6E1

Valkenburg

 

Wessel

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

J6E2

Brabers

 

Luuk

J6E2

Doelman

 

Bram

J6E2

Kon

 

Benoit

J6E2

Krol

 

Victor

J6E2

Meijer

 

Foppe

J6E2

Schiffers

 

Gijs

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

J8E1

Dijkstra

 

Joppe

J8E1

Eijck

van

Bruno

J8E1

Horst

ter

Jules

J8E1

Martens

 

Koen

J8E1

Munsters

 

Tigo

J8E1

Noten

 

Nick

J8E1

Serrarens

 

Pieter

J8E1

Toll

 

Erik

J8E1

Verbakel

 

Max

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

J8E2

Bartels

 

Daan

J8E2

Jansen

 

Axel

J8E2

Kruiswegt

 

Maxym

J8E2

Kuijpers

 

Thijmen

J8E2

Lebbink

 

Quint

J8E2

Poel

van de

Julius

J8E2

Roij

van

Jurre

J8E2

Sijbers

 

Lars

J8E2

Willemsen

 

Laurent

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

MF1

Boons

 

Babette

MF1

Donkers

 

Lott

MF1

Glaudemans

 

Mirle

MF1

Horsten

 

Puk

MF1

Martens

 

Minke

MF1

Plettenberg

 

Lara

MF1

Vogels

 

Jade

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

MF2

Aben

 

Fleur

MF2

Bouwman

 

Jasmijn

MF2

Hest

 

Kyara

MF2

Jansen

 

Fleur

MF2

Kolkhuis-Tanke

 

Marie-Lou

MF2

Oorschot

van

Pien

MF2

Poel

van de

Gigi

MF2

Prins

 

Rosa

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

MF3

Bloemers

 

Janne

MF3

Griffioen

 

Sophie

MF3

Hurk

van den

Nina

MF3

Lie

 

Zowey

MF3

Pennings

 

Freekje

MF3

Veldhoven

van

Kira

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

MF4

Brugmans

 

Meike

MF4

Dijckmans

 

Lotte

MF4

Hellings

 

Saar

MF4

Jong van Beek en Donk

de

Roos

MF4

Kok

de

Isis

MF4

Lieshout

van

Beau

MF4

Roij

van

Benthe

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M6E1

Bollen

 

Elize

M6E1

Bommel

van

Babet

M6E1

Hemert

van

Liv

M6E1

Heuvel

van den

Ylva

M6E1

Kerssemakers

 

Amber

M6E1

Koffrie

 

Joyce

M6E1

Manders

 

Mara

M6E1

Schakenraad

 

Pleun

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M6E2

Elst

van der

Dide

M6E2

Goor

van de

Isabelle

M6E2

Heijden

van der

Floortje

M6E2

Horsten

 

Bibi

M6E2

Konings

 

Noor

M6E2

Oorschot

 

Maud

M6E2

Steeman

 

Yoolz

M6E2

Zuidam

van

Lieve

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M6E3

Benders

 

Fleur

M6E3

Buijs

 

Frederique

M6E3

Horst

van der

Zoƫ

M6E3

Houthoofd

 

Kris

M6E3

Klaassen

 

Anouk

M6E3

Poulissen

 

Anne

M6E3

Solis Carrusco

 

Triana

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M8E1

Glaudemans

 

Laure

M8E1

Gog

van

Emma

M8E1

Heck

van

Julie

M8E1

Hoevenaars

 

Lise

M8E1

Kuijpers

 

Emma

M8E1

Leclercq

 

Maud

M8E1

Luijben

 

Jesse

M8E1

Rijdt

van de

Puk

M8E1

Roffelsen

 

Pleun

M8E1

Verberkt

 

Lis

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M8E2

Bleckmann

 

Lomea

M8E2

Coppens

 

Amber

M8E2

Hendriks

 

Noor

M8E2

Hugten

van

Fleur

M8E2

Kuppen

 

Merle

M8E2

Oorschot

van

Kaat

M8E2

Raaijmakers

 

Karlijn

M8E2

Swinkels

 

Eva

M8E2

Vereijken

 

Charlotte

M8E2

Vlietstra

 

Lente

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M8E3

Bakker

 

Tess

M8E3

Collins

 

Danae

M8E3

Collins

 

Haley

M8E3

Greefkes

 

Mijntje

M8E3

Habraken

 

Janne

M8E3

Heuvel

van de

Floor

M8E3

Jansen

 

Nanette

M8E3

Lieshout

van

Sanne

M8E3

Mierlo

van

Marit

M8E3

Reijnders

 

Liz

M8E3

Vlamings

 

Suze

Team

Voornaam

Tussen

Achternaam

M8E4

Bijnen

 

Lotte

M8E4

Brabers

 

Anne

M8E4

Bouwman

 

Fleur

M8E4

Heerdink

 

Sophie

M8E4

Heldens

 

Isabel

M8E4

Mulder

 

Madelief

M8E4

Pols

 

Irene

M8E4

Rijf

 

Jasmijn

M8E4

Swinkels

 

Diede

M8E4

Swinkels

 

Eva

M8E4

Wasser

 

Fabine

 


Jongste Jeugd | 21 Juni