Trainingen

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D01 Quirine Heijmans A - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D03 C HW
17:00 - 18:00 Meisjes D04 C HW
17:00 - 18:00 Meisjes D05 C HW
17:30 - 19:00 Jongens D01 Quint Janssen B
17:30 - 18:30 Meisjes C02 Geert Willem Merkelbach
Jesse Damen
A - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 D Ouders
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 D Ouders
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 D Ouders
18:00 - 19:00 Meisjes C04 C HW
18:00 - 19:00 Meisjes C05 C HW
18:00 - 19:00 Meisjes C06 C HW
18:00 - 19:00 Meisjes D02 Quirine Heijmans A - CD
18:30 - 20:00 Jongens C01 Ronald Vernooy A - AB
18:30 - 19:00 Meisjes 8E2 D - A
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep D HW & Jesse Damen
19:00 - 20:30 Jongens A01 Lars van de Ven
Teun Vermeulen
B - CD
19:00 - 19:30 Meisjes 8E2 C - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A05 Dennis van de Kerkhof C - CD
19:30 - 20:30 Jongens A02 Stella Swinkels B - AB
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep A HW & Jesse Damen
20:00 - 21:00 Dames Jong 9 D - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep B - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens C02 D - CD HW
18:00 - 19:30 Meisjes B01 Emilie Nieland
Niels Kessels
B - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C01 Amber Willems
Boris van den Broek
A - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 A - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 8 D - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A04 C - AB
19:00 - 20:00 Jongens B02 D - CD HW
19:00 - 20:00 Meisjes B04 B - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C03 C - CD Ouders
19:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep B - AB Heren 1
19:30 - 21:00 Dames 3 C - AB
19:30 - 21:00 Dames 4 C - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Erik-Jan de Bekker
Maarten Marks
A
20:00 - 22:00 Heren 1 B
20:00 - 21:00 Meisjes B02 D - CD HW
20:00 - 21:00 Meisjes B03 C - CD Ouders
20:00 - 21:00 Meisjes B05 D - AB Ouders Anna vd Berkm
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes D04 Hans de Jager A - AB
15:00 - 16:00 Benjamins D HW & Ouders
15:30 - 16:30 Meisjes D03 Hans de Jager A - AB
16:00 - 17:00 Jongens F1 D HW & Ouders
16:00 - 17:00 Jongens F1 C - CD HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F1 C - CD HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F1 D HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F2 D HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F2 C - CD HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F3 C - CD HW & Ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F3 D HW & Ouders
16:30 - 17:30 Meisjes D05 Hans de Jager A - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 D - AB HW
17:00 - 18:00 Jongens E2 D - AB HW
17:00 - 18:00 Meisjes B06 Paul Houthooft B - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C05 C - CD HW
17:00 - 18:30 Meisjes D02 A - CD Ouders
17:00 - 18:00 Meisjes E1 D - CD HW
17:00 - 18:00 Meisjes E2 D - CD HW
17:00 - 18:00 Meisjes E3 D - CD HW
17:00 - 18:00 Meisjes E4 D - CD HW
17:00 - 18:00 Meisjes E5 D - CD HW
17:30 - 19:00 Jongens A01 Lars van de Ven
Teun Vermeulen
B - AB
17:30 - 18:30 Meisjes A02 Hans de Jager A - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C04 C - AB HW
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 D HW
18:00 - 19:30 Jongens B01 Sam den Ouden
Tijn Bijnsdorp
B - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 D HW
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 D HW
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 D HW
18:00 - 19:00 Meisjes B05 C - CD HW
18:30 - 20:00 Dames 1 Erik-Jan de Bekker
Maarten Marks
A
18:30 - 19:30 Meisjes C06 C - AB HW
19:00 - 20:00 Trimhockey Trainingsgroep D - AB Super G
19:00 - 20:00 Dames Jong 1 C - CD HW
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 D - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Nina Pagonidis B - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 9 B - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A05 C - AB HW
20:00 - 20:30 Dames 1 Erik-Jan de Bekker A Wissel Half Uur
20:00 - 21:30 Dames Jong 10 D - AB
20:00 - 20:30 Heren 1 A Wissel Half Uur
20:00 - 21:30 Heren 5 C - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 A
20:30 - 22:00 Heren 2 B - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 B - AB
20:30 - 22:00 Heren 6 C - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B04 D - AB HW
17:00 - 18:00 Meisjes B06 D - CD HW
17:00 - 18:30 Meisjes D01 Quirine Heijmans A - AB
18:00 - 19:00 Jongens B02 Eduard Lebbink
Patrick van Duijnhoven
B - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B02 D - AB HW
18:00 - 19:00 Meisjes B03 D - CD HW
18:00 - 19:00 Meisjes C03 Jelke van Gijzel C - CD
18:30 - 20:00 Jongens D01 Quint Janssen
Wilbert van Elk
A
18:30 - 20:00 Meisjes C02 Geert Willem Merkelbach
Jesse Damen
B - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 5 C - CD
19:00 - 20:30 Jongens C01 Ruud Bouwman B - CD
19:00 - 20:00 Jongens C02 C - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A03 D - AB HW
19:00 - 20:00 Meisjes A04 D - CD HW
20:00 - 21:30 Dames Veteranen A C - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 C - AB
20:00 - 22:00 Heren Veteranen A A Heren Veteranen L
20:00 - 22:00 Heren Veteranen B A Heren Veteranen L
20:00 - 22:00 Heren Veteranen C A Heren Veteranen L
20:00 - 22:00 Heren Veteranen D A Heren Veteranen L
20:00 - 21:00 Jongens A02 D - AB HW
20:00 - 21:00 Meisjes A02 D - CD HW
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep B Donderdag Avond Competitie
20:30 - 22:00 Dames Jong 6 C - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens B01 Sam den Ouden
Tijn Bijnsdorp
A - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C01 Amber Willems
Boris van den Broek
A - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B01 Emilie Nieland
Niels Kessels
B - AB
18:00 - 19:30 Dames Jong 1 C - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A01 Nina Pagonidis B - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 A - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 D - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 4 D - AB
18:30 - 20:00 Heren 2 A - AB
18:30 - 20:00 Heren Jong 1 C - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Erik-Jan de Bekker
Maarten Marks
B
19:30 - 21:00 Heren 7 C - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 C - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 A
20:00 - 21:30 Heren 4 D - CD
20:00 - 21:30 Heren 5 D - AB
21:00 - 22:00 Dames Jong 7 C - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins C
08:30 - 09:30 Funkey B - CD