Wedstrijdschema

Op deze pagina staat de wedstrijdplanning. De wedstrijdplanning kun je ook makkelijk en snel inzien via LISA, op je computer of via de LISA-App.

Overig
Benjamins - HC Helmond Funkey
n.n.b.
Uit
Funkey - HC Helmond Benjamins
08:30 - C
Thuis
Meisjes A
MA01 - Uden MA1
14:00
Uit
MA03 - Geldrop MA4
13:15 - D
Thuis
MA04 - Oranje-Rood Oranje-Rood MA7
11:30 - D
Thuis
Meisjes B
MB01 - HCAS MB1
12:55
Uit
MB02 - HCAS MB2
13:15 - A
Thuis
MB04 - Oranje-Rood Oranje-Rood MB7
09:45 - D
Thuis
MB05 - HCAS MB3
15:00 - A
Thuis
MB06 - Horst MB3
14:30
Uit
Meisjes C
MC01 - HCAS MC1
10:45
Uit
MC02 - Mierlo MC2
08:45
Uit
MC03 - Bakel MC1
11:30 - C
Thuis
MC04 - HC Boekel MC2
09:45 - C
Thuis
MC05 - Horst MC2
11:00
Uit
MC06 - Heeze MC3
13:15 - B
Thuis
Meisjes D
MD01 - Uden MD1
09:45 - A
Thuis
MD02 - Deurne (M.H.C.) MD1
09:45 - B
Thuis
MD03 - Rosmalen MD4
13:15 - C
Thuis
MD04 - MHC HDL MD2
17:15
Uit
MD05 - Deurne (M.H.C.) MD2
11:00
Uit
Meisjes E
M8E1 - Geel Zwart M8E1
08:30 - D
Thuis
M8E2 - Oss M8E2
Afgelast
Uit
M8E3 - Best M8E1
Afgelast
Uit
ME1 - Civicum M6E2
10:30
Uit
ME2 - Oranje-Rood Oranje-Rood M6E7
09:00
Uit
ME3 - HCAS M6E1
08:30 - B
Thuis
Meisjes F
MF1 - Uden MF1
08:30 - A
Thuis
MF2 - HCAS MF1
08:30 - A
Thuis
MF3 - HCAS MF2
09:00
Uit
MF4 - Uden MF2
09:00
Uit
MF5 - Mierlo MF4
09:00
Uit
MF6 - Venray MF1
n.n.b.
Thuis
Jongens A
JA01 - Oranje-Rood Oranje-Rood JA2
11:30 - A
Thuis
JA02 - Gemert JA1
15:45
Uit
Jongens B
JB01 - Basko JB1
11:15
Uit
JB02 - Mierlo JB1
15:00 - B
Thuis
JB3 - Horst JB1
16:00
Uit
Jongens C
JC01 - Geldrop JC1
11:30 - B
Thuis
JC02 - Gemert JC1
12:00
Uit
Jongens D
JD01 - Mierlo JD1
12:30
Uit
JD02 - Horst JD1
12:30
Uit
Jongens E
JE1 - Oranje-Rood Oranje-Rood J6E2
08:30 - B
Thuis
Jongens F
JF1 - Civicum JF1
Afgelast
Uit
JF2 - DVS JF1
08:30 - A
Thuis
JF3 - Deurne (M.H.C.) JF1 mix
09:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten