Trainingen

Dit schema loopt van 26-8-2018 t/m 30-11-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Combi JD1/MD1 Trainingsgroep A - AB Fieke / Eefje
17:00 - 18:00 Meisjes A01 C - AB Looptraining
17:00 - 18:00 Meisjes A01 C - CD Gerard F
17:00 - 18:00 Meisjes D04 Guus Houthooft D - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D05 Vincent Pols C - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D06 Harry Hout B - CD
18:00 - 19:00 Jongens A01 C - CD Gerard F
18:00 - 19:00 Jongens D02 Eduard Lebbink D - AB
18:00 - 19:00 Jongens D03 Fenne van Ommeren
Nika van Ommeren
D - CD Combi training JD3/MD3
18:00 - 19:00 Meisjes C05 Dennis van de Kerkhof
Theo Verhappen
C - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D03 D - CD Combi training JD3/MD3
18:30 - 20:00 Jongens B01 Maarten Marks
Philippe Martens
B - CD
18:30 - 20:00 Jongens C01 Etienne Rudolf
Sam den Ouden
A - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B01 Emilie Nieland
Niels Kessels
B - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B02 A - AB Fieke /coach MB2
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep D Lars &
19:00 - 20:00 Jongens C02 Floris Jan van Lente C - AB E. Munsters
19:00 - 20:30 Meisjes D02 Wilbert van Elk C - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep A Deel veld vrij
20:00 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep B
20:00 - 21:30 Meisjes A05 Tijs Martens D - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A06 Leo Lucassen D - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B06 Anouk Roffelsen C - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D01 Fieke van Griensven
Henk Boekema
Ronald Vernooy
A - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C03 Ramon van Hemert C - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C04 Anne-Sophie Serrarens D
17:00 - 18:00 Meisjes C05 Hans de Jager D
17:00 - 18:00 Meisjes C06 Hans de Jager D
17:30 - 18:30 Trimhockey Trainingsgroep B - AB Training Super G (G-hockey)
17:30 - 19:00 Dames 01 Roeland de Laat A - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 B - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 B - CD
18:00 - 19:00 Jongens E1 Hans de Jager D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Jongens E2 D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 C
18:00 - 19:00 Meisjes E1 Hans de Jager D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Meisjes E2 D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Meisjes E3 D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Meisjes E4 D Combi training alle E6 teams
18:00 - 19:00 Meisjes E5 D Combi training alle E6 teams
18:30 - 20:30 Heren 01 Sjef Hendrikx B
18:30 - 20:00 Meisjes C01 Fieke van Griensven
Patrick van Duijnhoven
Simone Nieland
A - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A02 A - CD Training door Dames 2
19:00 - 20:00 Meisjes A03 C - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A04 Hans de Jager D
19:00 - 20:00 Meisjes B03 Hans de Jager D
19:30 - 20:30 Dames 04 C - CD
20:00 - 21:30 Dames 01 Roeland de Laat A
20:00 - 21:00 Dames 05 C - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B04 Hans de Jager D
20:00 - 21:00 Meisjes B05 Hans de Jager D
20:00 - 21:00 Meisjes B06 Hans de Jager D
20:30 - 22:00 Dames 02 B - CD
20:30 - 22:00 Heren 02 B - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Meisjes D04 Fieke van Griensven A Start training 13.30 uur
13:30 - 14:30 Meisjes D05 Fieke van Griensven A Start training 13.30 uur
13:30 - 14:30 Meisjes D06 Fieke van Griensven A Start training 13.30 uur
14:30 - 15:30 Jongens D03 A
14:30 - 15:30 Meisjes D03 Fieke van Griensven A
15:30 - 17:00 Jongens D02 Fieke van Griensven A
15:30 - 17:00 Meisjes D02 Fieke van Griensven A
17:00 - 18:00 Jongens A02 Luc van Beeck
Tom Hikspoors
B - AB
17:00 - 18:00 Jongens B02 B - CD
17:00 - 18:00 Jongens C03 Stijn Dijkstra C - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C02 Floris Jan van Lente A - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D01 Boris van den Broek
Jurre Janszen
Fieke van Griensven
A - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C06 Anouk Roffelsen C - CD
18:00 - 19:30 Jongens A01 Frederick van den Berg
Rens Hermens
A - CD
18:00 - 19:30 Jongens C01 Etienne Rudolf
Sam den Ouden
B - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A01 Lars van de Ven B - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A04 A - AB
19:30 - 21:00 DJ4 B - AB
19:30 - 20:30 Jongens C02 Floris Jan van Lente B - CD
20:00 - 22:00 Heren 01 Sjef Hendrikx A
20:00 - 21:30 Heren 05 C - AB
20:30 - 22:00 Heren 03 B - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens F1 Hans de Jager D Combi training alle f-teams
17:00 - 17:45 Meisjes C01 A - AB Pancho vd Broek
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Hans de Jager D Combi training alle f-teams
17:00 - 18:00 Meisjes F2 D Combi training alle f-teams
17:00 - 18:00 Meisjes F3 D Combi training alle f-teams
17:00 - 18:00 Meisjes F4 D Combi training alle f-teams
17:30 - 18:30 Meisjes C04 Amber Willems C - AB
17:45 - 18:30 Jongens C01 A - AB Pancho
17:45 - 18:30 Meisjes C01 Annelotte Marks A - CD Maarten v Berlo
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Hans de Jager D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:30 Jongens D01 Henk Boekema
Ronald Vernooy
B - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 D Combi training alle E8-tallen
18:00 - 19:00 Meisjes C03 Ramon van Hemert C - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D01 Boris van den Broek
Jurre Janszen
B - AB
18:30 - 19:15 Jongens C01 Annelotte Marks A - CD Maarten van Berlo
18:30 - 19:15 Meisjes B01 A - AB Pancho
19:00 - 20:00 Jongens A02 Hans de Jager D
19:00 - 20:00 Jongens A03 Hans de Jager D
19:00 - 20:00 Jongens B02 Hans de Jager D
19:00 - 20:00 Jongens C03 Barry Stouthart C - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B03 Anouk Roffelsen C - CD
19:15 - 20:00 Jongens B01 A - AB Pancho
19:15 - 20:00 Meisjes B01 Annelotte Marks A - CD Maarten van Berlo
19:30 - 20:30 Meisjes A05 Tijs Martens B - CD
20:00 - 21:30 Dames Vet A B - AB
20:00 - 21:30 Heren 04 C - AB
20:00 - 20:45 Jongens B01 Annelotte Marks A - CD Maarten van Berlo
20:00 - 21:00 Meisjes A02 Hans de Jager D
20:00 - 21:00 Meisjes B02 Hans de Jager D
20:00 - 21:00 Meisjes B04 Derek Wallace A - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B05 Bjarne Phaff C - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A A - AB
21:00 - 22:30 Heren Vet B A - AB
21:00 - 22:30 Heren Vet C A - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet D A - CD
21:00 - 22:00 Meisjes A03 Hans de Jager D
21:00 - 22:00 Meisjes A05 Hans de Jager D
21:00 - 22:00 Meisjes A06 D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes A01 Lars van de Ven
Carlijn Collart
A - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B01 Emilie Nieland
Niels Kessels
A - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C01 Patrick van Duijnhoven
Simone Nieland
B - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C02 Ankie van Rijt C - AB
17:30 - 19:00 Jongens A01 Frederick van den Berg
Rens Hermens
B - CD
18:30 - 20:30 Dames 01 Roeland de Laat B
18:30 - 20:00 Dames 02 Lode Magis A - AB
18:30 - 20:00 DJ1 C - AB
18:30 - 20:00 DJ3 D Dames jong carrousel
18:30 - 20:00 DJ4 D Dames jong carrousel
18:30 - 20:00 DJ5 D Dames jong carrousel
18:30 - 20:00 DJ6 D Dames jong carrousel
18:30 - 20:00 Jongens B01 Maarten Marks
Philippe Martens
A - CD
19:00 - 20:00 HJ2 C - CD
20:00 - 21:30 Dames 03 C - AB
20:00 - 21:30 Dames 04 C - AB
20:00 - 21:30 DJ2 C - CD
20:00 - 22:00 Heren 01 Sjef Hendrikx A
20:00 - 21:30 Heren 04 D - AB
20:00 - 21:30 Heren 05 C - CD
20:00 - 21:30 Heren 06 D - CD
20:30 - 22:00 Heren 02 B - AB
20:30 - 22:00 HJ1 B - CD