Teams

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marloes van Rijt
Aanvoerder Renske Verschure

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hopbel D4 Heesch D3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Civicum D2 11 33 11 0 0
2 Hopbel D4 10 27 9 0 1
3 Helmond D3 10 22 7 1 2
4 Heesch D3 9 19 6 1 2
5 Oranje-Rood D12 10 17 5 2 3
6 Boxmeer D3 11 15 4 3 4
7 Bakel D1 10 11 3 2 5
8 Gemert D2 10 8 2 2 6
9 Den Bosch D13 10 6 1 3 6
10 Oss D6 11 4 1 1 9
11 Oranje-Rood D16 11 4 1 1 9
12 Scoop D2 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt SMHC De Hopbel D4 n.n.b thuis
20 mrt HC Scoop D2 n.n.b uit
27 mrt HC Oranje Rood D16 n.n.b thuis
3 apr HC Oranje Rood D12 n.n.b uit
10 apr Oss D6 n.n.b thuis
24 apr HOB Bakel D1 12:30 uit
8 mei C.M.H.C. CIVICUM D2 n.n.b thuis
15 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D13 n.n.b uit
22 mei MHC Boxmeer D3 n.n.b thuis
29 mei Mixed Hockey Club Heesch D3 n.n.b thuis
12 jun HC Gemert D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Den Bosch D13 Oss D6 0-1
Heesch D3 Oranje-Rood D16 4-0
Bakel D1 Civicum D2-O 0-3
Oranje-Rood D12 Boxmeer D3 4-0
Oedenrode D3 Gemert D2-O 0-2
Hopbel D4 Helmond D3 4-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D16 Hopbel D4 0-5
Helmond D3 Oedenrode D3 7-0
Oss D6 Heesch D3 1-2
Gemert D2-O Oranje-Rood D12 0-3
Boxmeer D3 Bakel D1 4-2
Civicum D2-O Den Bosch D13 8-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Heesch D3 Civicum D2-O 2-4
Den Bosch D13 Boxmeer D3 3-3
Oranje-Rood D16 Helmond D3 1-3
Oranje-Rood D12 Oedenrode D3 10-0
Bakel D1 Gemert D2-O 2-0
Hopbel D4 Oss D6 4-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oss D6 Oranje-Rood D16 1-1
Civicum D2-O Hopbel D4 2-1
Boxmeer D3 Heesch D3 0-0
Gemert D2-O Den Bosch D13 2-2
Oedenrode D3 Bakel D1 2-7
Helmond D3 Oranje-Rood D12 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0
Heesch D3 Gemert D2-O 2-0
Den Bosch D13 Oedenrode D3 3-2
Bakel D1 Oranje-Rood D12 1-1
Oss D6 Helmond D3 0-8
Oranje-Rood D16 Civicum D2-O 0-5
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oedenrode D3 Heesch D3 0-4
Civicum D2-O Oss D6 3-0
Gemert D2-O Hopbel D4 1-3
Helmond D3 Bakel D1 1-0
Oranje-Rood D12 Den Bosch D13 6-1
Boxmeer D3 Oranje-Rood D16 4-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Civicum D2-O Helmond D3 3-1
Heesch D3 Oranje-Rood D12 1-0
Den Bosch D13 Bakel D1 2-2
Hopbel D4 Scoop D2-O 7-0
Oss D6 Boxmeer D3 0-1
Oranje-Rood D16 Gemert D2-O 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Bakel D1 Heesch D3 1-2
Oranje-Rood D12 Hopbel D4 0-1
Gemert D2-O Oss D6 2-0
Helmond D3 Den Bosch D13 6-2
Oranje-Rood D16 Scoop D2-O 3-1
Boxmeer D3 Civicum D2-O 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Hopbel D4 Bakel D1 2-1
Oranje-Rood D16 Oranje-Rood D12 0-11
Civicum D2-O Gemert D2-O 2-1
Boxmeer D3 Helmond D3 0-5
Heesch D3 Den Bosch D13 2-1
Oss D6 Scoop D2-O 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Heesch D3 Helmond D3 0-1
Bakel D1 Oranje-Rood D16 3-0
Oranje-Rood D12 Oss D6 6-0
Gemert D2-O Boxmeer D3 1-1
Scoop D2-O Civicum D2-O 1-10
Den Bosch D13 Hopbel D4 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Helmond D3 Gemert D2-O 5-0
Oss D6 Bakel D1 0-8
Boxmeer D3 Scoop D2-O 3-1
Oranje-Rood D16 Den Bosch D13 1-5
Civicum D2-O Oranje-Rood D12 2-1